UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przesympatyczny Pan. Był Kadrowym w Urzędzie Wojewódzkim jak tam pracowałam w latach 1981-1985.Wysoka kultura i życzliwość.


Anuluj