UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przesympatyczny Pan. Był Kadrowym w Urzędzie Wojewódzkim jak tam pracowałam w latach 1981-1985.Wysoka kultura i życzliwość.
Przesympatyczny Pan. Był Kadrowym w Urzędzie Wojewódzkim jak tam pracowałam w latach 1981-1985.Wysoka kultura i życzliwość.