Wybrany wątek opinii
To chyba logika 5tego vice Prezydenta. Pan Missan powinien złożyć dymisję. Jest zbędny i każdy to widzi.
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
ten pan nie ma żadnego związku ze sportem, to "wódz"i wice Nowak / obaj z zawodu inżyniery / są od edukacji i sportu i czy dlatego jest taki stan sportu w Elblągu?
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
Co za różnica, skoro jest ich tylu. To Missan już jest od niczego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
2