UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba logika 5tego vice Prezydenta. Pan Missan powinien złożyć dymisję. Jest zbędny i każdy to widzi.
To chyba logika 5tego vice Prezydenta. Pan Missan powinien złożyć dymisję. Jest zbędny i każdy to widzi.