Wybrany wątek opinii
Ma ktoś pomysł jak ten trójmasztowiec znalazł się powyżej Mostu Wysokiego? Składane maszty? Do Ostródy też chyba nie pływał, bo tam po drodze trochę niskich mostów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@zaskoczony - a tym kanalem fosą w kolo wyspy spichrzow ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@zaskoczony - Most zwodzony?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Most Wysoki nie był zwodzony.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@zaskoczony - to jest niemiecki uboot pierwsze wersje
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@zaskoczony - oba mosty były zwodzone
Do moderacji
Odpowiedz
0
0