Wybrany wątek opinii

Ma ktoś pomysł jak ten trójmasztowiec znalazł się powyżej Mostu Wysokiego? Składane maszty? Do Ostródy też chyba nie pływał, bo tam po drodze trochę niskich mostów.
zaskoczony (2021.02.27)
@zaskoczony - a tym kanalem fosą w kolo wyspy spichrzow ?
(2021.02.27)
@zaskoczony - Most zwodzony?
(2021.02.27)
Most Wysoki nie był zwodzony.
zaskoczony (2021.02.27)
@zaskoczony - to jest niemiecki uboot pierwsze wersje
(2021.02.27)
@zaskoczony - oba mosty były zwodzone
(2021.03.14)
Powrót do komentarzy