UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ma ktoś pomysł jak ten trójmasztowiec znalazł się powyżej Mostu Wysokiego? Składane maszty? Do Ostródy też chyba nie pływał, bo tam po drodze trochę niskich mostów.
zaskoczony
Ma ktoś pomysł jak ten trójmasztowiec znalazł się powyżej Mostu Wysokiego? Składane maszty? Do Ostródy też chyba nie pływał, bo tam po drodze trochę niskich mostów.
zaskoczony