UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ma ktoś pomysł jak ten trójmasztowiec znalazł się powyżej Mostu Wysokiego? Składane maszty? Do Ostródy też chyba nie pływał, bo tam po drodze trochę niskich mostów.

zaskoczony

Anuluj