Wybrany wątek opinii

[Powyższy post był w sumie zaadresowany do @Stoczniowiec, ale w sumie i tak mądrej głowie zrozumiały będzie:)] @BEZ ŚCIEM - Pełna zgoda, to zdecydowanie zaleta i przewaga Ferdka-inżyniera i wynalazcy nad wyzyskiwaczem i spekulantem Kulczykiem:)Czy jednak wystarczająca to zasługa na pomniki? No ja bym o tych robotniczych strajkach najpierw jednak nieco więcej chciał usłyszeć;
RobertKoliński (2021.02.07)
@RobertKoliński - Gdy zmądrzejesz wróć
WróglewakaRobertaK (2021.02.08)
@RobertKoliński - A tak na marginesie powiesz w końcu czy odprowadzasz te składki do ZUS czy nadal liczysz na rentę socjalną mniej odwagę cywilną i odpowiedź
WróglewakaRobertaK (2021.02.08)
Powrót do komentarzy