UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

[Powyższy post był w sumie zaadresowany do @Stoczniowiec, ale w sumie i tak mądrej głowie zrozumiały będzie:)] @BEZ ŚCIEM - Pełna zgoda, to zdecydowanie zaleta i przewaga Ferdka-inżyniera i wynalazcy nad wyzyskiwaczem i spekulantem Kulczykiem:)Czy jednak wystarczająca to zasługa na pomniki? No ja bym o tych robotniczych strajkach najpierw jednak nieco więcej chciał usłyszeć;

RobertKoliński