Wybrany wątek opinii

Ale za Niemca byliśmy potęgą ! Władza Ludowa podtrzymywała ten trend. .. .Zamech, EFUK, Proletatariat. .. Teraz PiS demia zabija nas. @ JPII.
(2021.01.30)
folksdojcze XD masakra, mowa nienawisci, cenzuro dzialaj
(2021.01.30)
ale ty jeszcze jakoś dychasz chociaż mózg już nie funkcjonuje jak bredzisz takie bzdury
do odśnieżania (2021.02.10)
Powrót do komentarzy