Wybrany wątek opinii
Ale za Niemca byliśmy potęgą ! Władza Ludowa podtrzymywała ten trend. .. .Zamech, EFUK, Proletatariat. .. Teraz PiS demia zabija nas.
@ JPII.
Do moderacji
Odpowiedz
21
25
folksdojcze XD masakra, mowa nienawisci, cenzuro dzialaj
Do moderacji
Odpowiedz
1
17
ale ty jeszcze jakoś dychasz chociaż mózg już nie funkcjonuje jak bredzisz takie bzdury
Do moderacji
Odpowiedz
1
0