UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale za Niemca byliśmy potęgą ! Władza Ludowa podtrzymywała ten trend. .. .Zamech, EFUK, Proletatariat. .. Teraz PiS demia zabija nas. @ JPII.
Ale za Niemca byliśmy potęgą ! Władza Ludowa podtrzymywała ten trend. .. .Zamech, EFUK, Proletatariat. .. Teraz PiS demia zabija nas. @ JPII.