Wybrany wątek opinii
Według takich samych założeń budowany jest przekop Mierzei Wiślanej. Tam był co prawda mądry na te czasy Stenke, który tylko nie przewidział rozwoju transportu samochodowego. Tutaj mamy Kaczyńskiego, który w ogóle nie ma pojęcia o niczym, a o hydro budownictwie zwłaszcza, wie tyle na ile potrzebuje muszli klozetowej na co co dzień, jak nie ma zaparcia. ..
Wymyślił że Elbląg będzie 4 portem w Polsce, w podzięce że elblążanie swego czasu wybrali go Senatorem Ziemi Elbląskiej.
Będzie to tak trafiona inwestycja jak Stenkego, a jej los podobny do kanału. .. atrakcja turystyczna z XXI wieku.
@ Amen
Do moderacji
Odpowiedz
29
35
Pomijajac twoje inwektywy, to nie napisales na jakich to takich zasadach powstaje kanal przez mierzeje? Poza tym Elblag jest portem juz teraz bez kanalu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
glupszego komentarza nie trzeba było pisać przeciwniku dobra dla ziemi Warmińskiej. Takimi komentatorami i pisarczykami wypociny trzeba się wstydzić pseudo Polaku von z ziem elblaskich
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Fajnie, że jest net bo bym nie wiedział, że takie gupki stary dziadu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0