Wybrany wątek opinii

Według takich samych założeń budowany jest przekop Mierzei Wiślanej. Tam był co prawda mądry na te czasy Stenke, który tylko nie przewidział rozwoju transportu samochodowego. Tutaj mamy Kaczyńskiego, który w ogóle nie ma pojęcia o niczym, a o hydro budownictwie zwłaszcza, wie tyle na ile potrzebuje muszli klozetowej na co co dzień, jak nie ma zaparcia. .. Wymyślił że Elbląg będzie 4 portem w Polsce, w podzięce że elblążanie swego czasu wybrali go Senatorem Ziemi Elbląskiej. Będzie to tak trafiona inwestycja jak Stenkego, a jej los podobny do kanału. .. atrakcja turystyczna z XXI wieku. @ Amen
(2020.12.27)
Pomijajac twoje inwektywy, to nie napisales na jakich to takich zasadach powstaje kanal przez mierzeje? Poza tym Elblag jest portem juz teraz bez kanalu.
(2020.12.28)
glupszego komentarza nie trzeba było pisać przeciwniku dobra dla ziemi Warmińskiej. Takimi komentatorami i pisarczykami wypociny trzeba się wstydzić pseudo Polaku von z ziem elblaskich
zly (2020.12.28)
Fajnie, że jest net bo bym nie wiedział, że takie gupki stary dziadu
Mlodesa (2020.12.28)
Powrót do komentarzy