UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
glupszego komentarza nie trzeba było pisać przeciwniku dobra dla ziemi Warmińskiej. Takimi komentatorami i pisarczykami wypociny trzeba się wstydzić pseudo Polaku von z ziem elblaskich
zly
glupszego komentarza nie trzeba było pisać przeciwniku dobra dla ziemi Warmińskiej. Takimi komentatorami i pisarczykami wypociny trzeba się wstydzić pseudo Polaku von z ziem elblaskich
zly