UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

glupszego komentarza nie trzeba było pisać przeciwniku dobra dla ziemi Warmińskiej. Takimi komentatorami i pisarczykami wypociny trzeba się wstydzić pseudo Polaku von z ziem elblaskich

zly

Anuluj