Wybrany wątek opinii
Proszę nikogo nie oceniać, każdy może paść ofiarą oszusta. Pracuję na rzecz Microsoft zajmuję się zabezpieczeniami produktów w/w firmy a mimo to też o włos padłbym ofiarą takiego sms-a dosłownie w ostatniej chwili zorientowałem się, że to podstawka.
Sumując apeluję o rozwagę edukację i szeroko zakrojone informacje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@MS,s - Ja jestem Papieżem Janem Pawłem 202 i też ledwo się zorientowałem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1