UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę nikogo nie oceniać, każdy może paść ofiarą oszusta. Pracuję na rzecz Microsoft zajmuję się zabezpieczeniami produktów w/w firmy a mimo to też o włos padłbym ofiarą takiego sms-a dosłownie w ostatniej chwili zorientowałem się, że to podstawka. Sumując apeluję o rozwagę edukację i szeroko zakrojone informacje.
MS,s