UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę nikogo nie oceniać, każdy może paść ofiarą oszusta. Pracuję na rzecz Microsoft zajmuję się zabezpieczeniami produktów w/w firmy a mimo to też o włos padłbym ofiarą takiego sms-a dosłownie w ostatniej chwili zorientowałem się, że to podstawka. Sumując apeluję o rozwagę edukację i szeroko zakrojone informacje.

MS,s

Anuluj