Wybrany wątek opinii
Przyjęliśmy do pracy 2panie. Po miesiącu 1 prrzyniosla chorobowe druga w ciąży. co robić?jak się na przyszłość bronić?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Właśnie dlaczego tylko pracownicy mogą donosić?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ahahahahah sorry ale musiałam. no sytuacja nieciekawa
Do moderacji
Odpowiedz
0
1