UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyjęliśmy do pracy 2panie. Po miesiącu 1 prrzyniosla chorobowe druga w ciąży. co robić?jak się na przyszłość bronić?


Anuluj