Wybrany wątek opinii

Zatrudniłem gościa z pup. lopracowal 2tygodnie i rzucił L4.co mam robić???blokuje miejsce. gosc już 3 tygodnie chory nie odbiera telefonu. szok
(2020.11.23)
Okur. jaki ćfaniak
(2020.11.23)
Powrót do komentarzy