Wybrany wątek opinii
Zatrudniłem gościa z pup. lopracowal 2tygodnie i rzucił L4.co mam robić???blokuje miejsce. gosc już 3 tygodnie chory nie odbiera telefonu. szok
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Okur. jaki ćfaniak
Do moderacji
Odpowiedz
0
0