UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zatrudniłem gościa z pup. lopracowal 2tygodnie i rzucił L4.co mam robić???blokuje miejsce. gosc już 3 tygodnie chory nie odbiera telefonu. szok


Anuluj