UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zatrudniłem gościa z pup. lopracowal 2tygodnie i rzucił L4.co mam robić???blokuje miejsce. gosc już 3 tygodnie chory nie odbiera telefonu. szok
Zatrudniłem gościa z pup. lopracowal 2tygodnie i rzucił L4.co mam robić???blokuje miejsce. gosc już 3 tygodnie chory nie odbiera telefonu. szok