Wybrany wątek opinii
Zapraszam do zrobienia paczki rodzinie. Naprawdę teraz jest ciężki czas a niedługo święta. Nie dasz rady sam możesz zrobić z grupą znajomych taka paczke. Warto pomagać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do roboty niech idą.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Mi też jest bardzo ciężko ma 2 dzieci i męża który jest na KRUSIE w tym dziecko niepełnosprawne mój dochud to 243,59 zł po opłaceniu rachunków i pożyczek zostaje mi na życie 160 zł warunki mieszkalne i bytowe ciężkie i musimy sami sobie radzić bo pomocy zero nawet jak dziecko niepełnosprawne aż żal bo tam gdzie PIJĄ i dzieci są to pomogą A zwykły człowiek kutry się stara pomocy żadnej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0