UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszam do zrobienia paczki rodzinie. Naprawdę teraz jest ciężki czas a niedługo święta. Nie dasz rady sam możesz zrobić z grupą znajomych taka paczke. Warto pomagać.


Anuluj