Wybrany wątek opinii

Jak patrzymy na te kamieniczki nad rzeką Elbląg co były to zal że teraz ich nikt nie odbuduje.
(2020.11.07)
dobrze im tak
(2020.11.07)
Bo Elblag odbudowuje się, owszem, ale aby był brzydki - myślę, że celowo
(2020.11.08)
Powrót do komentarzy