Wybrany wątek opinii
Jak patrzymy na te kamieniczki nad rzeką Elbląg co były to zal że teraz ich nikt nie odbuduje.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
dobrze im tak
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Bo Elblag odbudowuje się, owszem, ale aby był brzydki - myślę, że celowo
Do moderacji
Odpowiedz
2
0