Wybrany wątek opinii

Max Halbe miał też swój akcent w obchodach 700.lecia Elbląga w sierpniu 1937 roku.
erg. (2020.10.31)
@erg. - moje miasto takie piękne "Meine Stadt ist so schön "
rodowity niepolak (2020.10.31)
@rodowity niepolak - az mi sie przypomnialo jak mi zastrzyk z fenolu hitlerowcy robili w obozie, taką ala eutanazje, a ze nie mam serca dla nich to zyje
(2020.10.31)
Powrót do komentarzy