Wybrany wątek opinii
Max Halbe miał też swój akcent w obchodach 700.lecia Elbląga w sierpniu 1937 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@rodowity niepolak - az mi sie przypomnialo jak mi zastrzyk z fenolu hitlerowcy robili w obozie, taką ala eutanazje, a ze nie mam serca dla nich to zyje
Do moderacji
Odpowiedz
0
0