UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rodowity niepolak - az mi sie przypomnialo jak mi zastrzyk z fenolu hitlerowcy robili w obozie, taką ala eutanazje, a ze nie mam serca dla nich to zyje


Anuluj