Wybrany wątek opinii

Elbląg, miasto zbrodni i wystepku.
takitam (2020.10.23)
@takitam - no ma szczescie ze nie uzyl prawdziwej broni bo proces ciągnąłby się 3 lata jak ostatnio po strzelaninie w parku Kajki, naraziłby panstwo na wieksze koszta postepowania procesowego
(2020.10.23)
Powrót do komentarzy