Wybrany wątek opinii
Elbląg, miasto zbrodni i wystepku.
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
@takitam - no ma szczescie ze nie uzyl prawdziwej broni bo proces ciągnąłby się 3 lata jak ostatnio po strzelaninie w parku Kajki, naraziłby panstwo na wieksze koszta postepowania procesowego
Do moderacji
Odpowiedz
9
0