Wybrany wątek opinii
Przestańcie żyć historià to miasto teraz to ruina
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
@Maciejmaxio - święte słowa, a Wróbel siedzi drugą kadencje ze swoimi dworem i nic nie robi, a wcześniej był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, to jest dopiero paranoja i wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
5
5