UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Maciejmaxio - święte słowa, a Wróbel siedzi drugą kadencje ze swoimi dworem i nic nie robi, a wcześniej był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, to jest dopiero paranoja i wstyd


Anuluj