UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Maciejmaxio - święte słowa, a Wróbel siedzi drugą kadencje ze swoimi dworem i nic nie robi, a wcześniej był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, to jest dopiero paranoja i wstyd
@Maciejmaxio - święte słowa, a Wróbel siedzi drugą kadencje ze swoimi dworem i nic nie robi, a wcześniej był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, to jest dopiero paranoja i wstyd