Wybrany wątek opinii
Po co ta cała akcja jak do tego przedszkola osoby postronne nie mają wstępu?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
No nie bardzo. Rano można wejść bez żadnego problemu, bez dziecka. No nie bardzo bezpiecznie. Są karty rejestrujące dostęp - a przecież mogłyby być kartami wstępu, otwierającymi drzwi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0