Wybrany wątek opinii

Po co ta cała akcja jak do tego przedszkola osoby postronne nie mają wstępu?
(2020.10.02)
No nie bardzo. Rano można wejść bez żadnego problemu, bez dziecka. No nie bardzo bezpiecznie. Są karty rejestrujące dostęp - a przecież mogłyby być kartami wstępu, otwierającymi drzwi. ..
(2020.10.02)
Powrót do komentarzy