UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie bardzo. Rano można wejść bez żadnego problemu, bez dziecka. No nie bardzo bezpiecznie. Są karty rejestrujące dostęp - a przecież mogłyby być kartami wstępu, otwierającymi drzwi. ..


Anuluj