Wybrany wątek opinii
Zapraszamy do Stoboje, Jeziorki, Kamiennik Wielki.
Kilka osób straciło tam prawo jazdy za +50 i dalej jezdzi mimo zakazu!
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Konfident? STOP BEZKARNISCI - Na wsi tak właśnie funkcjonuje nasze prawo, a właściwie w ogóle nie funkcjonuje, nie mówiąc już o bezradnej policji.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1