UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fuksiarski zespół żenada, chłopczyki biegają jak panienki na czele z kapitanem tej tonącej łajby. Brawo Sokół, olimpia zawdzięcza remis tylko sędziemu. Kropka


Anuluj