UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fuksiarski zespół żenada, chłopczyki biegają jak panienki na czele z kapitanem tej tonącej łajby. Brawo Sokół, olimpia zawdzięcza remis tylko sędziemu. Kropka
Fuksiarski zespół żenada, chłopczyki biegają jak panienki na czele z kapitanem tej tonącej łajby. Brawo Sokół, olimpia zawdzięcza remis tylko sędziemu. Kropka