UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że opuścili Polskę, bo inaczej pewnie komuniści zmusiliby rząd torturami do podpisania kapitulacji i aktu inkorporacji Polski do ZSRR. Przez to być może Polska nigdy by się nie odrodziła, a tak Polska nigdy nie podpisała aktu kapitulacji.


Anuluj