UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PANIE Wróblewski to Pana ostatnia kadencja. My Elblazanie nie zapomnimy Panu tego podczas wyborów
Politykos
PANIE Wróblewski to Pana ostatnia kadencja. My Elblazanie nie zapomnimy Panu tego podczas wyborów
Politykos