UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Narcyx - Wiceprezydent się lansuje i udaje że coś robi. Ale żenada. Najlepszy jest taki drugi karakan, który się przebiera za Missana i chodzi za nim na uroczystościach. To dopiero komedia.


Anuluj