UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Narcyx - Wiceprezydent się lansuje i udaje że coś robi. Ale żenada. Najlepszy jest taki drugi karakan, który się przebiera za Missana i chodzi za nim na uroczystościach. To dopiero komedia.
@Narcyx - Wiceprezydent się lansuje i udaje że coś robi. Ale żenada. Najlepszy jest taki drugi karakan, który się przebiera za Missana i chodzi za nim na uroczystościach. To dopiero komedia.