Wybrany wątek opinii

Dziś na starym mieście miałam kartkę za wycieraczka że ktoś wezwie policję bo źle parkuję i oczywiście naklejkę na aucie. .. .Dzwon mocherze na policję stać mnie na mandat. ..
Kierowca bombowca (2020.09.09)
@Kierowca bombowca - po tygodniu nie będzie cię stać, parkuj dalej, do bólu, twój mózg musi w końcu zatrybić, że to się nie opłaca
orowiec rowerowy (2020.09.09)
@Kierowca bombowca - widać idiotą jesteś i obyś płacił jak najwięcej
(2020.09.10)
Powrót do komentarzy