Wybrany wątek opinii
Dziś na starym mieście miałam kartkę za wycieraczka że ktoś wezwie policję bo źle parkuję i oczywiście naklejkę na aucie. .. .Dzwon mocherze na policję stać mnie na mandat. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Kierowca bombowca - po tygodniu nie będzie cię stać, parkuj dalej, do bólu, twój mózg musi w końcu zatrybić, że to się nie opłaca
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Kierowca bombowca - widać idiotą jesteś i obyś płacił jak najwięcej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0