UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca bombowca - po tygodniu nie będzie cię stać, parkuj dalej, do bólu, twój mózg musi w końcu zatrybić, że to się nie opłaca
orowiec rowerowy
@Kierowca bombowca - po tygodniu nie będzie cię stać, parkuj dalej, do bólu, twój mózg musi w końcu zatrybić, że to się nie opłaca
orowiec rowerowy