UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowca bombowca - po tygodniu nie będzie cię stać, parkuj dalej, do bólu, twój mózg musi w końcu zatrybić, że to się nie opłaca

orowiec rowerowy

Anuluj