Wybrany wątek opinii

A oprócz pamiętania i nie zapominania powinniśmy jeszcze wyciągnąć z tej lekcji wnioski na przyszłość i zamienić je na konkretne działania. Narody, które nie uczą się na własnych błędach giną bezpowrotnie.
(2020.09.01)
Racja. Pokój to jest coś o co trzeba dbać non stop. Niestety to co się wyprawia (nie tylko w świecie)unaocznia ze ludzie szybko o tym zapominają.
Erazm z Rotterdamu (2020.09.01)
Powrót do komentarzy