Wybrany wątek opinii

Bokiem tym z U M ratusza wyjdę odwoływanie imprez. Dlaczego w innych miastach są imprezy i były tylko w Elblągu PREZYDENT i radni odwołali. WAS ODWOŁAĆ.
(2020.08.30)
Na rękę im to, nie chce się nierobom pracować
(2020.08.31)
Powrót do komentarzy