Wybrany wątek opinii
Bokiem tym z U M ratusza wyjdę odwoływanie imprez. Dlaczego w innych miastach są imprezy i były tylko w Elblągu PREZYDENT i radni odwołali. WAS ODWOŁAĆ.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Na rękę im to, nie chce się nierobom pracować
Do moderacji
Odpowiedz
0
1