UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bokiem tym z U M ratusza wyjdę odwoływanie imprez. Dlaczego w innych miastach są imprezy i były tylko w Elblągu PREZYDENT i radni odwołali. WAS ODWOŁAĆ.
Bokiem tym z U M ratusza wyjdę odwoływanie imprez. Dlaczego w innych miastach są imprezy i były tylko w Elblągu PREZYDENT i radni odwołali. WAS ODWOŁAĆ.