UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bokiem tym z U M ratusza wyjdę odwoływanie imprez. Dlaczego w innych miastach są imprezy i były tylko w Elblągu PREZYDENT i radni odwołali. WAS ODWOŁAĆ.


Anuluj