Wybrany wątek opinii
Że też nikt z szanownych czytelników nie poświęcił jednego zdania na temat artykułu. Trasa jest bardzo piękna i przypuszczam, że żaden z komentujących nie widział jej na oczy. Ale dać wam papkę z polityki i samolot - i nagle wszyscy krążycie wokół tego i kraczecie, jak wrony nad wysypiskiem śmieci. Dziwne, że pod artykułami nt. szeroko pojętej kultury nikt z was nie umie napisać czegoś sensownego. Dobra, rozpędziłem się. Tam też piszecie o samolotach. Siano w głowie. .. Ruszcie tyłki, zamiast męczyć klawiatury i wyświetlacze telefonów. Bawcie się dobrze, ja idę pojeździć rowerem! :)
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@Pilot - Kurka wodna, ale fajna wycieczka. Że tak można się zorganizować. Co to za grupa ją zorganizowała? Czy można do Was się dołączyć? Brawo wy!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Marudarowerowy - To jest relacja z wycieczki indywidualnej. Nikt niczego nie organizował. Portel to nie biuro turystyczne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0