UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Że też nikt z szanownych czytelników nie poświęcił jednego zdania na temat artykułu. Trasa jest bardzo piękna i przypuszczam, że żaden z komentujących nie widział jej na oczy. Ale dać wam papkę z polityki i samolot - i nagle wszyscy krążycie wokół tego i kraczecie, jak wrony nad wysypiskiem śmieci. Dziwne, że pod artykułami nt. szeroko pojętej kultury nikt z was nie umie napisać czegoś sensownego. Dobra, rozpędziłem się. Tam też piszecie o samolotach. Siano w głowie. .. Ruszcie tyłki, zamiast męczyć klawiatury i wyświetlacze telefonów. Bawcie się dobrze, ja idę pojeździć rowerem! :)

Pilot

Anuluj