UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W polsce legalne jest zeby poslowie i reszta sami sobie przyznawali podwyzki. Kazdy na swoim terenie powinien miec wolna reke.
W polsce legalne jest zeby poslowie i reszta sami sobie przyznawali podwyzki. Kazdy na swoim terenie powinien miec wolna reke.