Wybrany wątek opinii
Czyli z cmentarza miasto zrobilo park i ludzie hodzom sobie na spacer z pieskami j depczom po nagropkah
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Zamkną, przekopać. Ekshumować pochować Bema też i cm obok rynku, to nasz obowiązek. Po miejscach takich ludzie spacerują z pieskami. Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
2
0