Wybrany wątek opinii

Czyli z cmentarza miasto zrobilo park i ludzie hodzom sobie na spacer z pieskami j depczom po nagropkah
(2020.08.21)
Zamkną, przekopać. Ekshumować pochować Bema też i cm obok rynku, to nasz obowiązek. Po miejscach takich ludzie spacerują z pieskami. Wstyd
Mistrz (2020.08.21)
Powrót do komentarzy