UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Adwersarz - Zostaw Elbląg w spokoju ty zaś potrzebujesz więcej relaksu, wypoczynku albo szybkiej konsultacji z psychologiem.
zającpoziomka
@Adwersarz - Zostaw Elbląg w spokoju ty zaś potrzebujesz więcej relaksu, wypoczynku albo szybkiej konsultacji z psychologiem.
zającpoziomka