UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Adwersarz - Zostaw Elbląg w spokoju ty zaś potrzebujesz więcej relaksu, wypoczynku albo szybkiej konsultacji z psychologiem.

zającpoziomka

Anuluj