UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma sciezki rowerowe w kolo Drozna i pochylni. Dlaczego nad Droznem nie ma pomostu widokowego Czy naprawdę ci z UM ratusza tego nie chca. By żyło nam się lepiej.


Anuluj