UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma sciezki rowerowe w kolo Drozna i pochylni. Dlaczego nad Droznem nie ma pomostu widokowego Czy naprawdę ci z UM ratusza tego nie chca. By żyło nam się lepiej.
Dlaczego nie ma sciezki rowerowe w kolo Drozna i pochylni. Dlaczego nad Droznem nie ma pomostu widokowego Czy naprawdę ci z UM ratusza tego nie chca. By żyło nam się lepiej.