Wybrany wątek opinii

Już kiedyś tuta o tym było ale czy policja nie może ustawić patrolu na parkingu Biedronki przy ulicy Żeromskiego, na przeciwko wyjazdu z parkingu Leclerca? Tam przez jeden dzień leciutko ze 150 baranów się znajdzie którzy mimo nakazu jazdy w prawo, przy wyjeździe z parkingu Leclerca, jadą albo prosto na parking Biedronki albo w lewo od razu do skrzyżowania Żeromskiego z Grunwaldzką.
pracownik (2020.07.22)
@pracownik - No dokładnie, znaki drogowe są tylko, aby były, ale prawie mało kto je dostrzega. Może inaczej nie chcą dostrzegać.
(2020.07.22)
@pracownik - Jakby tam stał to by nie jechali.
(2020.07.22)
Powrót do komentarzy