Wybrany wątek opinii
Już kiedyś tuta o tym było ale czy policja nie może ustawić patrolu na parkingu Biedronki przy ulicy Żeromskiego, na przeciwko wyjazdu z parkingu Leclerca? Tam przez jeden dzień leciutko ze 150 baranów się znajdzie którzy mimo nakazu jazdy w prawo, przy wyjeździe z parkingu Leclerca, jadą albo prosto na parking Biedronki albo w lewo od razu do skrzyżowania Żeromskiego z Grunwaldzką.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@pracownik - No dokładnie, znaki drogowe są tylko, aby były, ale prawie mało kto je dostrzega. Może inaczej nie chcą dostrzegać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@pracownik - Jakby tam stał to by nie jechali.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0