UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już kiedyś tuta o tym było ale czy policja nie może ustawić patrolu na parkingu Biedronki przy ulicy Żeromskiego, na przeciwko wyjazdu z parkingu Leclerca? Tam przez jeden dzień leciutko ze 150 baranów się znajdzie którzy mimo nakazu jazdy w prawo, przy wyjeździe z parkingu Leclerca, jadą albo prosto na parking Biedronki albo w lewo od razu do skrzyżowania Żeromskiego z Grunwaldzką.
pracownik