Wybrany wątek opinii
Dobrym rozwiązaniem byłoby wybudowanie targowiska w specjalnej strefie ekonomicznej na Modrzewinie, rozładowałby się ruch samochodowy przy ul. Płk. Dąbka. Można byłoby pozyskać fundusze unijnych na centrum Cargo będącym centru logistycznym łącząc tor wodny z morza bałtyckiego, budowa pasa startowego dla samolotów Cargo i połączenie obwodnicą północną do drogi S7.Ta inwestycja odciążyłaby port lotniczy w Warszawie.
Do moderacji
Odpowiedz
55
52
To jest tak głupi i abstrakcyjny pomysł, że aż śmieszny, dlatego daje kciuk w górę, może ktoś podchwyci ten pomysł :D :D :D :D
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Na prezydenta!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0