UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrym rozwiązaniem byłoby wybudowanie targowiska w specjalnej strefie ekonomicznej na Modrzewinie, rozładowałby się ruch samochodowy przy ul. Płk. Dąbka. Można byłoby pozyskać fundusze unijnych na centrum Cargo będącym centru logistycznym łącząc tor wodny z morza bałtyckiego, budowa pasa startowego dla samolotów Cargo i połączenie obwodnicą północną do drogi S7.Ta inwestycja odciążyłaby port lotniczy w Warszawie.


Anuluj