Wybrany wątek opinii
parking dwupiętrowy dla samochodów tam zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
17
46
@Bang - A kto za ten parking zaplaci ? Ludziska, skrzyknac sie, kupic sobie teren i zrobic sobe parking. Kazdy tylko gledzi bez sensu jakby sie dopiero wczoraj urodzil, ten buduje kto ma kase i buduje pod siebie, czy to jasne morony ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Bang - A kto ci broni ? Zrob a nie tylko zyczeniowo do swiata !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0