Wybrany wątek opinii

parking dwupiętrowy dla samochodów tam zrobić.
Bang (2020.07.20)
@Bang - A kto za ten parking zaplaci ? Ludziska, skrzyknac sie, kupic sobie teren i zrobic sobe parking. Kazdy tylko gledzi bez sensu jakby sie dopiero wczoraj urodzil, ten buduje kto ma kase i buduje pod siebie, czy to jasne morony ?
Jacoby (2020.07.24)
@Bang - A kto ci broni ? Zrob a nie tylko zyczeniowo do swiata !
Ciut (2020.07.24)
Powrót do komentarzy