UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bang - A kto za ten parking zaplaci ? Ludziska, skrzyknac sie, kupic sobie teren i zrobic sobe parking. Kazdy tylko gledzi bez sensu jakby sie dopiero wczoraj urodzil, ten buduje kto ma kase i buduje pod siebie, czy to jasne morony ?

Jacoby