Wybrany wątek opinii

nie ma innych polskich g. .wien. Wszystkie padly polskie sieciowki.
(2020.07.20)
To zbuduj sklep polaczku
(2020.07.20)
Ale BMW Audi VW Porsche to już cacy?
Art :) (2020.07.20)
@Art :) - Nie chlam, nad chlamy. Nie kupuje niemieckich szrotow bo sa toporne i siedzi sie w nich jak na taborecie.
Bhima333 (2020.07.20)
Powrót do komentarzy