Wybrany wątek opinii
nie ma innych polskich g. .wien. Wszystkie padly polskie sieciowki.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
To zbuduj sklep polaczku
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
Ale BMW Audi VW Porsche to już cacy?
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@Art :) - Nie chlam, nad chlamy. Nie kupuje niemieckich szrotow bo sa toporne i siedzi sie w nich jak na taborecie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
12